Farma

Amacınız bir biyoişaretçi keşfi, bulduğunuz biyomolekülün etkinliğinin saptanması, üzerinde çalıştığınız biyomolekülün moleküler mekanizmasının açıklanması olabilir.

Bunun yanısıra örneğin düşük etkinlik gösteren bir ilacın aslında özel genotipik durumlarda aslında yeterince etkin olduğunu keşfedebilirsiniz.

Eğitim

Çalışanlarınızın ve müşterilerinizin motivasyonlarını arttırmak için eğitimlerimizle yanınızdayız. Ayrıca, çalışmalarınızda yer alan personelin Biyoinformatik ve Biyoistatistik bilgi birikimini ve deneyimini arttırmak için de bize başvurabilirsiniz. Detaylar için lütfen Eğitim sayfamıza göz atın.

CRO

CRO araştırmalarınızın moleküler biyoloji açısından tasarımında, elde edilen sonuçların moleküler mekanizmayla ilişkilendirilmesinde, ve bazı durumlarda da daha önce yapılmış ve yayınlanmış deney sonuçlarının sizin araştırmanızda kullanılmasında tecrübemiz ve uzmanlığımızla hizmetinizdeyiz.

Sağlayacağımız Temel Faydalar

Size sunacağımız hizmetler ile:

  • En uygun deney tasarımları ile fazla maliyetlerden kurtulursunuz.
  • Etkinliği düşük bir ilacın hangi tür bireylerde aslında yeterince etkin olduğunu keşfederek kişiye özgü tıp yaklaşımıyla biyomolekülünüzü ekonomiye kazandırırsınız.
  • Yürüteceğiniz birçok deneysel çalışmanın sonuçlarını biyoinformatik analizlerle büyük oranda tahmin edebilir ve büyük ölçüde zaman kazanırsınız.
  • Biyomoleküllerinizin moleküler mekanizmalarına ilişkin aydınlatıcı çalışmalarla birçok bilimsel etkinlikte daha etkili sunumlar hazırlayabilir, daha prestijli yayınlar yapabilirsiniz.
  • Sizin için yapabileceklerimizi öğrenmek için lütfen bize ulaşın.